Квіткова
Придбання кімнатних рослин

Орхідеї прекрасні, але початківцям не рекомендуються...

 
Не беріть рослини бездумно! Ось девіз цього розділу. Ви ризикуєте зробити перший невдалий крок і занапастити на корені всю справу. І навпаки - перша вдало придбана рослина буде сильним стимулом, що дає енергію до подальшого розвитку захоплення.
Перш ніж брати рослини, потрібно вирішити, де вони будуть знаходитися і в яких умовах /Вологість повітря, освітленість, температура/. Якщо не можете охарактеризувати умови своєї квартири, прочитайте відповідні розділи. Простіше підібрати рослини під наявні умови, чим змінити умови потреб рослин.
Вибір рослин дуже великий і це завдання можна здійснити. Випускається велике кількість книг із справжнього питання. Рекомендується придбати одну з них та попередньо ознайомитися з описом рослини, що сподобалася. Однак, безпосередньо в магазині можна попросити книгу і у продавця. Дане повчання не так абсурдно. Ніхто вам не скаже, що рослина, що купується, вимагатиме особливого догляду або взагалі не довго житиме.
Справа навіть не в чесності. Просто за мірками, що формуються нині, що прийшли з "заходу", рослина в горщику все одно розглядається як букет, вік якого і не повинен бути великим. Завжди можна придбати новий. У цьому є частка істини. Найчастіше звичайний букет коштує дорожче, а простоїть значно менше.

     
Більшість пропонованих кольорів імпортного "виробництва". Вони мають особливості. Вирощені в теплиці при високій вологості та температурі, із застосуванням хімічних стимуляторів росту. На довершення до всього, за допомогою спеціальних прийомів вони знаходяться у фізіологічній стадії, що не відповідає природної пори року. Зроблено це для провокування рослин до утворення квіткових бруньок. Зверніть увагу, багато рослин зацвітають у суворо певні місяці, а при продажі квіти на них завжди.
Принесені додому, такі рослини зазвичай хворіють, скидають листя, і навіть гинуть. Отже потрібен акліматизаційний період. Перше, що необхідно зробити – забезпечити високу вологість. Для цього необхідно хоча б двічі на день проводити обприскування рослин. Можна використовувати будь-який пульверизатор від побутових хімічних засобів, попередньо добре промитий. Не можна обприскувати рослини з опушеним листям /герань, бегонія, фіалки та ін./.
Докладніші рекомендації можна переглянути в розділі "Вологість". При цьому слід мати на увазі, що необхідно обприскування навіть для рослин, які в звичайних умовах обприскування не потребують.
Не можна ставити рослини в сонячне місце або необхідно скористатися притінення звичайним листом білого паперу. Якщо заходи будуть недостатні /про що свідчить млявий вигляд/, спробуйте накрити їх звичайною скляною банкою. Про закінчення акліматизаційного періоду свідчить поява нового листя або пагонів. Тепер переведіть рослини у звичайні для них умови.
Купувати рослини можна не тільки в магазині. Зверніть увагу на бабусині підвіконня. Рослини на них пройшли вікову апробацію, повністю підходять під наш клімат. Зауважимо, що багато хто з них знову входить у моду. Уся Європа захоплюється геранню, фіалками та бігоніями. Щоб скинути з цих рослин вигляд буденності достатньо пересадити їх із консервної банки в гарний квітковий горщик.
Деякі рослини можна знайти прямо на вулиці - відірвіть гілочку плюща і посадіть. Зовсім безкоштовно! Адже точно такі везуть із Голландії.
Free Beautiful Photos   Next-Tube   Печать на холсте