Квіткова
Кому читати

Балкон влітку...

   
Справжні записки не претендують на повноту викладу. Їхня мета - надати допомогу дилетанту, несподівано побажав вирощувати екзотичні рослини на підвіконні своєї квартири. Подібне трапляється досить часто після відвідування виставок, гарних квіткових магазинів або перегляду колекцій друзів. Перед вродою встояти важко.
Слід мати на увазі, що успіх вирощування кімнатних рослин залежить не тільки від знань агротехніки. Секрет вирощування-щоденний догляд. Хто відчуває, що не зможе приділяти 30 хвилин на день рослинам - не повинен за це діло і братися.
Виняток становлять лише деякі "дешеві трюки", які може зробити кожен, кому вистачить терпіння лише на пару зимових тижнів. Одного з них достатньо для завоювання загального визнання вас, як квітникар професіонала. Йдеться про вигонку квітів. Раніше ці прийоми були доступні лише обмеженому контингенту осіб, які не описувалися в літературі через "комерційну таємницю" та певних труднощів із посадковим матеріалом. Зараз у продажу легко знайти підготовлені до вигонки бульби та кореневища рослин імпортного виробництва Вигонка дозволяє отримати невластиві даному сезону квіти.
Конвалії на Новий рік - дуже ефектно!
Навіть той, хто не захоче займатися кімнатним землеробством, може прочитати деякі розділи для спільного розвитку. Слід зауважити, що наведені описи лише тих рослин, які росли чи ростуть у автора у звичайних умовах і, отже, можуть бути рекомендовані іншим. Ніяких особливих умов не потрібно.
Free Beautiful Photos   Next-Tube   Печать на холсте